
- Legnépszerűbb termékekEljegyzési gyűrű Castrele Vörös arany 375 & Rhodolit gránátkő
0.35 crt - AAA
329 393 Ftettől 82 537 Ft - Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékekEljegyzési gyűrű Tranglo B Vörös arany 585 & Zöld turmalin
0.35 crt - AAA
289 592 Ftettől 65 500 Ft - Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékekEljegyzési gyűrű Larboad - Trillion Vörös arany 585 & Cirkónia
1.388 crt
503 919 Ftettől 107 147 Ft - Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékekEljegyzési gyűrű Krupp Sárga arany 585 & Laborban Előállított Gyémánt
0.51 crt - VS
501 304 Ftettől 95 789 Ft - Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékekEljegyzési gyűrű Macaulay 925 Ezüst & Laborban Előállított Gyémánt
0.445 crt - VS
332 043 Ftettől 102 604 Ft - Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékekEljegyzési gyűrű Elberga Fehér arany 375 & Sárga Zafír & Fehér zafír & Cirkónia
0.765 crt - AA
502 418 Ftettől 119 263 Ft - Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékekEljegyzési gyűrű Ondine Fehér arany 585 & Gyémánt & Briliáns
1.46 crt - VS
4 230 041 Ftettől 130 621 Ft - Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékekEljegyzési gyűrű Xena Vörös arany 585 & Ametiszt & Cirkónia
3.51 crt - AAA
710 231 Ftettől 127 971 Ft - Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek









- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékekEljegyzési gyűrű Kamstar - Trillion Sárga arany 585 & Cirkónia
1.344 crt
504 910 Ftettől 107 526 Ft - Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
- Legnépszerűbb termékek
You’ve viewed 60 of 75 products
Háromszög Eljegyzési gyűrűk GYIK
A Trillion csiszolású eljegyzési gyűrű egy egyedülálló, háromszög alakú, briliáns csiszolású drágakövet foglal magába. Ez a különleges forma lenyűgöző fénytörést biztosít, és modern, mégis időtlen megjelenést kölcsönöz a gyűrűnek, kiemelve a kő ragyogását.
A Trillion csiszolású eljegyzési gyűrű különlegessége a drágakő egyedi, háromszögletű formájában rejlik, amely maximális csillogást és modern esztétikát biztosít. Elegáns és figyelemfelkeltő választás, amely tökéletesen tükrözi a viselője egyéniségét, és örök emléket teremt.
Válassza ki a Trillion csiszolású eljegyzési gyűrűt a megálmodott fém (például 375-ös arany, 585-ös arany, 750-es arany), a drágakő mérete és tisztasága alapján. Fontos figyelembe venni a leendő menyasszony stílusát és egyéniségét a tökéletes választáshoz.
A Trillion csiszolású eljegyzési gyűrű számos nemesfémből elérhető, mint például a klasszikus 375-ös arany, a tartós 585-ös arany, vagy a prémium 750-es arany, különböző színárnyalatokban. Ez lehetővé teszi, hogy megtalálja az ideális kombinációt.
A Trillion csiszolású eljegyzési gyűrű választása modern, mégis elegáns megjelenést biztosít, amely kiemelkedik a hagyományos formák közül. Egyedi és kifinomult stílust képvisel, tökéletes választás azoknak, akik valami igazán különlegesre vágynak, mint egy háromszög alakú gyémánt lánykérő gyűrű.
A Trillion csiszolású eljegyzési gyűrű leggyakrabban gyémánttal készül, melynek ragyogását ez a csiszolás maximalizálja. Lehetőség van más drágakövekkel is elkészíteni, de a gyémánt eljegyzési gyűrű a legnépszerűbb választás a tartóssága és fénye miatt.
A Trillion csiszolású eljegyzési gyűrű tisztán tartásához használjon enyhe szappanos vizet és puha kefét. Rendszeresen ellenőrizze a foglalatot, és kerülje a durva vegyszereket. A GLAMIRA élettartam garanciát és professzionális tisztítási tanácsokat is biztosít.
Igen, a GLAMIRA-nál a Trillion csiszolású eljegyzési gyűrű teljes mértékben testreszabható. Kiválaszthatja a fém típusát, a drágakő minőségét és méretét, sőt, ingyenes gravírozással teheti még személyesebbé ezt a különleges ékszert.
A GLAMIRA mérettáblázatot és útmutatót biztosít, hogy segítsen megtalálni a tökéletes méretet a Trillion csiszolású eljegyzési gyűrűhöz. Fontos a pontos mérés, hogy a gyűrű kényelmesen illeszkedjen. Ha mégsem megfelelő, 60 napos visszaküldési lehetőséget biztosítunk.
A GLAMIRA élettartam garanciát, ingyenes gravírozást és ingyenes szállítást biztosít Magyarországra minden Trillion csiszolású eljegyzési gyűrű mellé. Minden gyűrű kézzel készül rendelésre, garantálva a legmagasabb minőséget és egyediséget, 60 napos visszaküldéssel.
A trillion csiszolású gyémánt különleges játéka
Egy trillion csiszolású eljegyzési gyűrű kiválasztásával egy igazán egyedi és modern darabra esett a választásod. Ez a csiszolási forma a gyémántot háromszög alakúra formálja, ami rendkívül dinamikus és szögletes megjelenést kölcsönöz neki. A faceták elrendezése úgy van kialakítva, hogy a lehető legtöbb fényt verje vissza, így a kő szikrázóan ragyog. A trillion köves lánykérő gyűrűk nem mindennapiak, éppen ezért azoknak ajánlottak, akik valami különlegesebbet keresnek a hagyományos formák helyett. A háromszög alakú gyémánt eljegyzési gyűrűk gyakran alkalmaznak sima, letisztult foglalatokat, hogy a forma maga érvényesüljön a leginkább. Egy 1 karátos trillion csiszolású gyémánt átmérője általában körülbelül 6,5 milliméter.
A háromszög csiszolású gyűrű modern eleganciája
A trillion csiszolású eljegyzési gyűrűk tervezése során a hangsúly a kő formáján van. Ez a gyémántforma önmagában is látványos, így gyakran párosul minimalista gyűrűsínnel, ami nem vonja el a figyelmet a központi kőről. A háromszög alakú eljegyzési gyűrűk különösen jól mutatnak fehérarany lánykérő gyűrűkben, ahol a fém hűvös fénye kiemeli a gyémánt tüzét. Ugyanakkor az arany eljegyzési gyűrűk melegebb árnyalatai is csodálatosan harmonizálnak ezzel a modern formával. A trillion csiszolású gyémánt eljegyzési gyűrűk gyakran kapnak háromszögletű foglalatokat, amelyek követik a kő vonalait, így téve teljessé a design egységét. A letisztult vonalak és a geometrikus forma különleges karaktert ad a gyűrűnek.
Ez a modern eljegyzési gyűrű a magabiztos stílushoz illik
A trillion csiszolású eljegyzési gyűrű azoknak a leendő menyasszonyoknak a kedvence, akik szeretik a modern, geometrikus formákat és a letisztult eleganciát. Ez a stílus jól illik a magabiztos, egyedi személyiségekhez, akik nem félnek kitűnni a tömegből. A háromszög csiszolású eljegyzési gyűrű kiválóan illeszkedik a kortárs öltözködési stílushoz, legyen szó akár minimalista, akár avantgárd megjelenésről. A trillion köves lánykérő gyűrű különösen jól mutat a hosszú, vékony ujjakon, ahol a forma még inkább érvényesül. A fehérarany és a rose gold eljegyzési gyűrűk különösen népszerűek ehhez a gyémántformához, mivel kiemelik a kő egyedi szikrázását. A kőtisztaság is fontos, hiszen a csiszolás miatt a zárványok könnyebben láthatóak lehetnek.
A trillion csiszolású gyűrű mindennapi viselése
Egy trillion csiszolású gyémánt eljegyzési gyűrű mindennapi viselése során érdemes odafigyelni néhány dologra. Bár a gyémánt a legkeményebb ásvány, a foglalat és maga a gyűrűsín érzékeny lehet a külső behatásokra. A háromszög alakú gyémánt lánykérő gyűrű sarkaiban érdemes fokozottan vigyázni, hogy elkerüld a sérüléseket. Egy praktikus tipp: amikor kézmosás, főzés vagy edzés közben leveszed a gyűrűt, mindig tedd egy biztonságos helyre, például egy ékszeres dobozba. A rendszeres tisztítás, például langyos szappanos vízzel és puha kefével, segít megőrizni a gyűrű ragyogását. A gyémántok keménysége 10-es a Mohs skálán, ami rendkívül ellenállóvá teszi őket a karcolásokkal szemben.
A GLAMIRA szolgáltatásaival a te gyűrűd is egyedi lehet
A GLAMIRA-nál tudjuk, hogy egy eljegyzési gyűrű sokkal több, mint egy ékszer, ezért minden egyes darabot nagy gonddal, kézzel készítünk rendelésre. A te trillion csiszolású eljegyzési gyűrűd is teljesen egyedi lesz, hiszen lehetőséged van személyre szabni az anyagválasztást és a kőtisztaságot. A GLAMIRA ingyenes gravírozással teszi még személyesebbé a gyűrűt, így egy különleges üzenetet is elhelyezhetsz rajta. Ne feledd, az ingyenes szállítás Magyarországra alapszolgáltatásunk része, és a 60 napos visszaküldési jog biztosítja, hogy elégedett legyél a választásoddal. Minden GLAMIRA ékszerre élettartam garanciát vállalunk, ami a minőség iránti elkötelezettségünket tükrözi.

























































